Święto Rodziny

„KOCHAMY WAS” – pod takim hasłem wychowankowie Przedszkola nr 8 w Piasecznie, wspólnie z wychowawcami, przygotowali koncert muzyczny z okazji Dnia Mamy i Taty. Przed przedszkolem zorganizowano galerię portretów, gdzie rodzice mogli odnaleźć swoje podobizny na pracach swoich dzieci. Następnie, przy dźwiękach wzruszającej piosenki „Cudownych rodziców mam…”, rodzice, otoczeni szpalerem przedszkolaków, przeszli do ogrodu przedszkolnego, gdzie na scenie rozpoczął się koncert muzyczny.

Koncert prowadzili wspaniali konferansjerzy z grupy III oraz IV, czyli nasze starszaki. Przedszkolaki zaprezentowały piosenki i wyjątkowo wzruszające tańce, będące wyrazem podziękowania i miłości dla swoich rodziców. Dzieci, pod opieką wychowawczyń, z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się do swoich ról, wiedząc, że przedstawienie jest dedykowane ukochanym rodzicom. Był to czas pełen wzruszeń i porywów serca, zwłaszcza gdy rodzice widzieli swoje dziecko w roli aktora na dużej scenie.

Święto Rodziny zakończyło się wręczeniem własnoręcznie i starannie wykonanych przez dzieci upominków oraz słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez dzieci wraz z wychowawcami i pomocami. Dziękujemy małym aktorom za wzruszające występy oraz rodzicom za tak liczne przybycie.

„Dzień Rodziny” w przedszkolu to czas pełen pięknych emocji, łez, refleksji, rozmów i zabaw. Ogród tętnił życiem, miłością i radością. Ten dzień był okazją do wspólnej zabawy, zacieśniania więzi rodzinnych i zachęcał do aktywnego wypoczynku. Wszyscy bawili się znakomicie. Dziękujemy.

Skip to content