Ósemka na szlaku.

W sobotę 25 maja Ósemkowe rodziny spotkały się na IV Rodzinnym Rajdzie Pieszym. Naszą turystyczną przygodę rozpoczęliśmy na Górkach Szymona, jednym z najpiękniejszych przyrodniczo- krajobrazowych  miejsc w okolicy Piaseczna.  Po uroczystym otwarciu rajdu przez panią dyrektor  ruszyliśmy na szlak, który przebiegał przez Chojnowski Park Krajobrazowy.

W otoczeniu przyrody, przy śpiewie leśnych ptaków wspólnie wędrowaliśmy, odpoczywając od trosk dnia codziennego. I choć szlak nam się po drodze rozdzielił, to wszyscy spotkaliśmy się w wyznaczonym miejscu na Zimnych Dołach.

Rajd miał na celu promowanie aktywności ruchowej, poznanie atrakcyjnych turystycznie miejsc w najbliższej okolicy, integrację społeczności przedszkolnej. Mamy nadzieje, że udało nam się zrealizować nasze cele w stu procentach.

Tego dnia na szlaku był z nami ktoś jeszcze. Ania Czemeres nasza koleżanka, której nie ma już w naszym gronie. Współautorka projektu  WĘDROWIEC, promującego edukację turystyczną wśród najmłodszych, uczestniczka poprzednich trzech rajdów. Rajd poświeciłyśmy jej pamięci. Dziękujemy, że tego dnia byli państwo z nami.

Z turystycznym pozdrowieniem.

Ósemkowa kadra. 

Skip to content