Historia

Jest takie miejsce

Nasza “Ósemka” położona jest w przepięknej leśnej otulinie. Tutaj z daleka od miejskiego zgiełku codziennie spotyka się grono dzieci od 3 do 6 lat, które z wrodzoną sobie ciekawością pod kierunkiem wykwalifikowanej i pełnej pasji kadry wyrusza w świat przygód i dziecięcej fantazji. Wchodząc do “Ósemki” nie spodziewacie się ile ona może w sobie kryć tajemnic. To miejsce, które inspiruje, budzi refleksje, uruchamia wyobraźnię. Jednocześnie można w niej odpocząć i wiele się nauczyć. Każda pora roku jest tu wyjątkowa, każdy miesiąc zachęca do różnorodnych działań.

Absolwenci “Ósemki” to laureaci wielu ogólnopolskich i lokalnych konkursów, przeglądów i turniejów sportowych. Nauczyciele to autorzy programów własnych, projektów edukacyjnych oraz publikacji w czasopismach pedagogicznych.

“Ósemka: codziennie kusi pięknymi aromatami , które wydostają się z przedszkolnej kuchni . Raz w tygodniu serwuje “bufet szwedzki” na śniadanie, a na co dzień zdrową i ekologiczną żywność.
Turystyka to drugie imię “Ósemki”. Na wycieczki autokarowe przynajmniej raz w miesiącu jeżdżą i mali i duzi. Podczas pieszych wycieczek poznajemy najbliższe otoczenie, a także zdobywamy punkty na odznakę turystyczną “Siedmiomilowe buty”.

Jeżeli chcesz wybrać się z nami w ciekawą podróż serdecznie zapraszamy na wspólne odkrywanie kartek naszego “Ósemkowego” kalendarium.

Skip to content