III Ósemkowa Wiosenna Spartakiada

Blisko 175 przedszkolaków wzięło udział w III Ósemkowej Wiosennej Spartakiadzie, która odbyła się 21 maja 2024 r. Dzięki współpracy z GOSiR Piaseczno, ta wspaniała sportowa inicjatywa miała miejsce na płycie Stadionu Miejskiego. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem obiektu sportowego, a całe wydarzenie stało się prawdziwym świętem sportu dla najmłodszych.

Organizatorzy przygotowali szereg ciekawych konkurencji, w których uczestnicy musieli wykazać się szybkością, dobrą koordynacją ruchową i sprytem. Wśród siedmiu stacji znalazły się takie konkurencje jak: tor przeszkód, skok w dal, rzut do kosza, skok przez płotki, sztafeta, celowanie do bramki oraz przekładanie hula hop w zamkniętym kole. Dzieci bawiły się doskonale, dopingowane okrzykami kibiców, w prawdziwie sportowej atmosferze.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali medale za wspaniałe wyniki, doskonałą zabawę oraz przestrzeganie zasad fair play. Był to dzień pełen przygód i niezapomnianych przeżyć, który na długo pozostanie w pamięci małych sportowców.

Skip to content