Bal karnawałowy z serduszkiem

” W karnawale same bale, wszyscy bawią się doskonale….” .

Bal karnawałowy to przede wszystkim wspaniała zabawa, ale żeby mogła się odbyć w odpowiedniej oprawie musiały nastąpić dni pełne przygotowań, nawet były dni rozgrzane do czerwoności. W pierwszej kolejności zadziały się w naszym przedszkolu kulinarne przygotowania do balu. Nasze wspaniałe i dzielne przedszkolaki na ten jeden dzień zamieniły się w istnych MasterChefów, w każdej sali zawrzało, zabulgotało, było zamieszanie, a na koniec roznosił się po budynkach wspaniały zapach….

Kiedy smakołyki były już gotowe , zaczęło się gorączkowe dekorowanie sal, w każdej zagościło mnóstwo kolorowych balonów, serpentyn oraz głównych bohaterów balu – SERC, serduszek.

W dzień balu pojawiły się w naszym przedszkolu kolorowe postacie. Dzieci poprzebierane były za bohaterów znanych z bajek, wróżki, królewny, kolorowe motyle, rycerzy, strażaków….. nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki przedszkolaki z radością wzięły udział w pląsach i zabawach. Tańcom, konkursom, radościom i wesołym śmiechom nie było końca.

Wiele radości zapewniła dzieciom tego dnia możliwość zrobienia sobie zdjęć w „FOTOBUDCE”, przygotowaną specjalnie dla Przedszkolaków na ten wyjątkowy, balowy dzień, przyozdobioną sercami w wielu kolorach. Śmiechom nie było końca, miejsc w aparatach zabrakło kilkukrotnie, tylu chętnych było do sfotografowania się z przyjaciółmi.

Skip to content