Wielkanocna Niespodzianka Muzyczna dla Ósemkowych rodzin

Decyzja o zamknięciu placówek przedszkolnych nie zdołała pokrzyżować planów nauczycieli związanych z przygotowaniem wielkanocnej niespodzianki dla rodziców.
26 marca wszystkie obecne tego dnia dzieci miały możliwość zaprezentować swoje umiejętności artystyczne podczas świątecznego przedstawienia. W programach nie zabrakło piosenek, wierszy, instrumentacji , w tym tanga, układów tanecznych oraz utworów w języku angielskim. Występy zostały zarejestrowane przez amatorów kamerzystów ,w tej roli idealnie sprawdziły się nasze Panie. Występy pełne radości, zaangażowania, humoru i spontaniczności udostępniono na TEAMSach na profilu każdej z grup, które od niedawna stały się naszym nowym środkiem komunikacji pomiędzy przedszkolem ,a środowiskiem rodzinnym.
Wszystkim małym aktorom gratuluję udanych występów, a nauczycielom i pani od rytmiki profesjonalizmu w przygotowaniu dzieci.


Pozostający nadal pod ogromnym wrażeniem.
Dyrektor
Przedszkola nr 8
Krystyna Bernacka


P.s. Równocześnie pozostaję w nadziei, że w tym trudnym dla wszystkich czasie doceniają Państwo, zaangażowanie całej kadry w to ,żeby czas spędzony w naszej ósemce przez dzieci był nie tylko bezpieczny, ale
także atrakcyjny, efektywny, pełen niespodzianek i szczęśliwy. A państwo, pomimo zamkniętych drzwi, mieli dostęp do przedszkolnego życia poprzez różne nowoczesne formy komunikacji.

Skip to content