Warsztaty świąteczne w Osadzie Młynarskiej

Zbliżający się czas  Świąt  Bożego  Narodzenia, to okres  różnych  przygotowań: sprzątanie, porządkowanie i pieczenie, ale to też – kolędowanie, pachnąca świerkiem i kolorowo udekorowana choinka, świąteczne dekorowanie domu i przygotowanie tradycyjnych potraw. To także czas na wykonywanie ozdób świątecznych i pieczenie pachnących pierniczków.

Z tej to okazji w dniach 14 i 15 grudnia wychowankowie młodszych grup przedszkolnych uczestniczyli w warsztatach bożenarodzeniowych zorganizowanych w Konstancińskiej – Osadzie Młynarskiej.

Przedszkolaki miały okazję do samodzielnego tworzenia, wycinania oraz dekorowania świątecznych pierniczków. Działania te przyniosły wielką satysfakcję wszystkim dzieciom. Efekt ich prac był rewelacyjny i wzbudzał u wychowanków wiele pozytywnych emocji.

Kreatywnej zabawie towarzyszył przygotowany poczęstunek  oraz  miłe rozmowy i przyjazna atmosfera wypełniona dźwiękami kolęd.

Czas zabawy i pracy wypełniony był oczekiwaniem na najważniejszego gościa, który w okresie przedświątecznym ma bardzo, bardzo dużo pracy, jednak doskonale wiedział, gdzie czekają na niego przedszkolaki. Spotkanie ze Święty Mikołajem wypełnione było miłymi rozmowami, a także śpiewaniem kolęd i zimowych piosenek.

Ach jaki to był miły czas….

Skip to content