Mały – wielki krok w Wielkim Świecie

W marcu czwórka naszych wychowanków z grupy dzieci 6 – letnich wzięła udział w konkursie plastycznym, którego organizatorem był Dom Kultury „Kolorowa” na Warszawskim Ursynowie. Jesteśmy niezmiernie dumne, że praca naszego wychowanka Antoniego Folty została zauważona przez jury i zajął I miejsce w swojej grupie wiekowej. Cieszymy się tym bardziej, że dzieci włożyły mnóstwo pracy własnej w wykonane prace, od projektu przez wykonanie i wykończenie prac.

Poniżej informacja przekazana nam przez organizatorów:

Wielkanoc oczami dziecka

W tegorocznym konkursie dzieci miały za zadanie wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do tradycji świąt wielkanocnych, uwzględniając symbolikę, kolory i skojarzenia związane z wiosną.

Liczba dzieci biorących udział w konkursie przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Nadesłano łącznie ponad tysiąc prac! Jesteśmy zachwyceni taką postawą dzieci, rodziców, opiekunów oraz nauczycielek i nauczycieli z przedszkoli, a także z oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Dziękujemy Wam!

Wszystkie prace plastyczne są fantastyczne i widać, że dzieci włożyły w nie dużo zaangażowania i wykazały się wspaniałą kreatywnością. Techniki wykonania są tak pomysłowe, że warto o tym wspomnieć. Dzieci rysowały, malowały, wycinały, naklejały, lepiły i przyklejały różnorodne materiały, robiły wydrapywanki, kolaże, łączyły style, słowem tworzyły to, co podpowiadała im wyobraźnia.

Kategoria wiekowa 6 lat
I NAGRODA – Antoni Folta, Przedszkole nr 8 w Piasecznie
II NAGRODA – Alan Piekarski, Przedszkole Niepubliczne „Mini Przedszkole Dino” w Żyrardowie
III NAGRODA – Tymoteusz Jankowski, Przedszkole nr 75 w Warszawie.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Skip to content