Dzień Babci i Dziadka poprzez łącza internetowe

To był wyjątkowy dzień dla wszystkich.

W piątek 29 stycznia dziadkowie naszych wychowanków mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć swoje wnuki w występie na żywo. Muzyczny upominek z okazji Dnia Babci i Dziadka zainaugurował pojawienie się przedszkola nr 8 na platformie 365. W to wielkie przedsięwzięcie, w którym główną rolę odgrywały dzieci, odbyło się przy ścisłej współpracy instruktora rytmiki, pana kamerzysty i informatyka, którzy spędzili z nami cały dzień w przedszkolu.

Mamy nadzieję, że wkład całej naszej społeczności zarówno tej najmniejszej jak i osób dorosłych został zauważony i doceniony. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że udało nam się pomimo trudnego czasu dla wszystkich, przygotować muzyczną niespodziankę dla najwspanialszej publiczności, którą po drugiej stronie kamery tworzyli najukochańsi Dziadkowie naszych wychowanków. Na muzycznych grupowych laurkach przesłanych przez łącza internetowe nie zabrakło radości, spontaniczności, ogromnego zaangażowania i dobrej energii płynącej z dziecięcych serc.

             Dołączając się do życzeń małych ósemkowiczów wszystkim najwspanialszym babciom i dziadkom życzymy zdrowia, szczęścia i optymizmu.

Ósemkowa kadra.

Skip to content