Jest takie miejsce

Jest takie miejsce

Nasza „Ósemka” położona jest w przepięknej leśnej otulinie. Tutaj z daleka od miejskiego zgiełku codziennie spotyka się grono dzieci od 3-do 6 lat, które z wrodzoną sobie ciekawością pod kierunkiem wykwalifikowanej i pełnej pasji kadry wyrusza w świat przygód i dziecięcej fantazji. Wchodząc do „Ósemki” nie spodziewacie się ile ona może w sobie kryć tajemnic. To miejsce, które inspiruje, budzi refleksje, uruchamia wyobraźnię. Jednocześnie można w niej odpocząć i wiele się nauczyć. Każda pora roku jest tu wyjątkowa, każdy miesiąc zachęca do różnorodnych działań.

Absolwenci „Ósemki” to laureaci wielu ogólnopolskich i lokalnych konkursów, przeglądów i turniejów sportowych. Nauczyciele to autorzy programów własnych, projektów edukacyjnych oraz publikacji w czasopismach pedagogicznych.

„Ósemka” codziennie kusi pięknymi aromatami, które wydostają się z przedszkolnej kuchni. Raz w tygodniu serwuje „bufet szwedzki” na śniadanie, a na co dzień zdrową i ekologiczną żywność.

Turystyka to drugie imię „Ósemki”. Na wycieczki autokarowe przynajmniej raz w miesiącu jeżdżą i mali i duzi. Podczas pieszych wycieczek poznajemy najbliższe otoczenie, a także zdobywamy punkty na odznakę turystyczną „Siedmiomilowe buty”.

Jeżeli chcesz wybrać się z nami w ciekawą podróż serdecznie zapraszamy na wspólne odkrywanie kartek naszego „Ósemkowego” kalendarium.

Adres     

Przedszkole nr 8 ul . ks. Józefa 19 05-501 Piaseczno
tel: 022 750 41 82
e-mail: przedszkole-piaseczno@neostrada.pl