Głos rodzica

Witamy w zakładce  „Głos rodzica”.

Każde otwarcie powinno być spektakularne i nieść  ze sobą niezapomniane wspomnienia.   Inauguracja naszej zakładki taka właśnie jest , a to za sprawą naszych rodziców , którzy odpowiedzieli na listy do „Ósemki”.

Otworzyliśmy  Ósemkową pocztę i  wyjęliśmy z niej 50 kolorowych wiadomości . Ku naszemu miłemu zaskoczeniu  nie tylko koperty były wielobarwne, słowa napisane przez mamy i ojców naszych wychowanków namalowały piękną  treść, która  wprowadziła cały personel w słoneczny nastrój, nastawiła pozytywnie do nadchodzących wakacji, dodała wiary i siły na następny nadchodzący rok.   Zebrany materiał świadczy o bardzo wysokiej ocenie placówki i zawiera same pozytywne stwierdzenia.

Przedszkole nr 8 jest…

aż 67 odpowiedzi, a w nich  28 z przedrostkiem  ?naj? ? najlepsze, najwspanialsze, najcudowniejsze ? oto niektóre z nich : ?najlepsze jakie znam?, ?najlepsze w powiecie/gminie?, ?najlepsze na Mazowszu?, ?najlepsze w okolicy?, ?najlepsze na świecie?, ?najlepszy poziom? oraz  ?bezpieczne?, ?przyjazne?, ?godne zaufania?, ?świetnie zarządzane?, ?ciepłe?, ?otwarte?, ?jest drugim domem mojego dziecka?, ?świetnie położone?, ? jest atrakcyjnym azylem?, ?kreatywne?, ?wyjątkowe?, ?mocnym startem w życiu dziecka? .  I jak tu się nie wzruszyć?.

Cenię przedszkole za ?.

rekordowo , aż  114 wskazań,  najwięcej 59 wskazań dotyczyło osób zatrudnionych w placówce i ich indywidualne podejście do dziecka, troskę, fachową opiekę, oddanie, zaangażowanie, serce, pasję, profesjonalizm, kompetencje, kreatywność, pomysłowość, ambicje w działaniu, szczerość, odkrywanie w każdym dziecku coś wyjątkowego, wyrozumiałość; 20  wskazań  odnosiło się do oferty edukacyjnej przedszkola i opieki specjalistycznej, 13 do atmosfery (rodzinna, przyjazna, wspaniała, miła), uwadze rodziców nie umknęły również organizowane imprezy przedszkolne, wycieczki i inne atrakcje, żywienie dzieci , czystość, organizacja , zdrowy rozsądek.  Ii na koniec mała wisienka na torcie komplementów : ?za jakość?, ?tu ludzie kochają swoją pracę?, ?za to że ludziom tam pracującym się chce?, ?za zaufanie do Pań i Pani dyrektor? ?dziękuję za wszystko?  .

 

Drodzy rodzice postaramy się nadal spełniać wasze oczekiwania dotyczące edukacji i wychowania waszych dzieci. Nam naprawdę się chce, ale bez Waszej pomocy, wsparcia , życzliwej postawy nie byłoby tak kolorowo.

Dziękujemy za ten przepiękny  obraz przedszkola jaki namalowaliście własnymi słowami.

W imieniu Pani dyrektor i całego personelu ÓSEMKI

zespół ds. ewaluacji wewnętrznej

Agnieszka B. i Magda Sz.

 

Życzymy udanych wakacji .